TRAVELS:PATTAYA,WALKING STREET + ALCAZAR

Ahoj,
dneska to bude článek z cest a dneska vám představím Pattayu, kde jsme trávili vlastně nejvíce času pobytu v Thajsku. Byli jsme tam ubytovaní v hotelu, pár dní jsme proleželi na pláži, využila jsem atrakce skočení z nejvyšší budovy Pattayi na kladce, navštívili jsme spousty trhů a bazarů a neposledně jsme tam navštívili nejlepší světovou travestiti show Alcazar!Cestovatelské články mě baví psát...vždy si vzpomenu na tu atmosféru, vůni a pocity, které jsem zažívala. A dneska se s vámi vrátím na Pattayu, kde jsem trávila loňský podzim:)!
         

*můj nádherný pohled z balkonu* 

1)Jet ski

Když jsme na Pattaye byli my (přelom listopadu/prosince 2015) akorát se tam konalo světové mistrovství v Jet Ski (vodních skútrech). No a protože jsme každý večer chodili na pití k jednomu strašně sympatickému Thajskému dědečkovi (a každý večer jsme mu nechali dýško),který měl stánek naproti pláže, tak jako místní dostal 4 lístky na tribunu toho mistrovství. Ty lístky nám dal, atak se nám poštěstilo vidět něco zase úplně nového:)
           
       *jet ski*

2)Walking street

Samozřejmě. Kdo je v Thajsku, nemůže nenavštívit proslulou ulici Walking street- ulici plnou zábavy, gogobary, laciné děvy....-všichni víte o čem asi mluvím :D
Na tuhle ulici jsme se vydali dokonce 3krát a pokaždé tam bylo na co koukat (myslím různé pouliční umělce, né ty prostitutky :D).
3)Alcazar

Návštěva Alcazaru mě nadchla. Je to neuvěřitelné, všechny tyto dívky na fotkách, byly totiž narozeny jako muži. Nepoznali byste rozdíl. Zpívaly světové hity a dělaly k tomu skvělou show. Mimo jiné, jejich kostýmy se nedaly neobdivovat. Pokud někdy plánujete výlet do Thajska, tohle nesmíte opominout!

Líbí se vám Pattaya? Co byste chtěli zažít nejvíce?:)
xoxo

ostatní články z mých cest-link

5 komentářů:

 1. Závidím! Doufám, že brzy se taky někam vytratím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě pak napiš článek, tvůj blog je super!:D :)

   Vymazat
 2. Thajsko vyzerá úžasne . Keby som mala možnosť okamžite tam odlietam :D Super článok !

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, pozývam ťa na giveaway na blogu mojej sesternice ;) Hrá sa o kozmetiku Mary Kay, tak to nezmeškaj! :)
  http://partofnicol.blogspot.sk/2016/06/mary-kay-giveaway.html

  OdpovědětVymazat

Každý komentář potěší, děkuji xoxo